WWE 2K

Amerikan Güreşi Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 16.99 TL
  • Boyut 695 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 2K
WWE 2K; Amerikan güreşinin fenomen isimlerinden dilediğinizi seçerek oynayabileceğiniz eğlenceli bir Amerikan güreşi oyunudur.

WWE 2K; Amerikan güreşinin fenomen isimlerinden dilediğinizi seçerek oynayabileceğiniz eğlenceli bir Amerikan güreşi oyunudur.

WWE turnuvalarına katılarak John Cena ve Rey Mysterio gibi efsane isimlerden dilediğiniz oyuncuyu seçerek oynayacağınız oyunda, ring üzerinde muhteşem dövüşlere katılabilirsiniz.

Oyunda seçmiş olduğunuz karaktere özel temalar, giriş animasyonları ve müzikler yer alıyor. Bu sayede seçmiş olduğunuz karakter ile özdeşleştiğiniz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer karakterler arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız, kendinize özel karakter yaratabilir, Amerikan güreşi devleri arasında arenaya çıkabilirsiniz. Ayrıca oyunda yer almasını istediğiniz karakter varsa bu da mümkün.

Oyun severlere farklı turnuva seçenekleri sunan oyunda, karakterinizin yeteneklerini geliştirerek saygınlığını arttırabilirsiniz. Bu amaç için Kariyer modunu seçerek her gün farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra oyunda bulunan multiplayer oyun modu sayesinde dünya çapında diğer oyuncular ile oynayabilir, onlarla meydan okuyabilirsiniz.

WWE 2K indir
DİĞER SÜRÜMLER